Aneri Irena Weissowa (1888-1981), Kwitnący ogród, ok. 1965

cena wywoławcza
~704 EUR

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:

olej, tektura; 33 x 48 cm;
sygn. p. d.: aneri