Aneri Irena Weissowa (1888-1981), Śpiący Wojciech Weiss, ok. 1930

cena wywoławcza
~938 EUR

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:

olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: aneri