Wlastimil Hofman (1881-1970), Nowe pokolenie, 1951

cena wywoławcza
~3 521 EUR

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:

olej, tektura; 62 x 38,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil / Hofman 1951