Aneri Irena Weissowa (1888-1981), Pejzaż z pociągiem

cena wywoławcza
~1 643 EUR

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:

olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. p. d.: aneri