Kacper Bożek (Ur. 1974), MAPA I

cena wywoławcza
~117 EUR

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:

akwaforta, akwatinta, miękki werniks; 39 x 29,5 cm (wymiar kompozycji); 53,5 x 39,5 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII / XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: MAPA II (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: E/A VIII / X (ołówkiem)