Kacper Bożek (Ur. 1974), Anielski Orszak

cena wywoławcza
~117 EUR

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 36,5 x 24 (wymiar kompozycji); 54 x 39 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK VIII/XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: ANIELSKI ORSZAK (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: 6/20 (ołówkiem)