Kacper Bożek (Ur. 1974), Collegium Fraternitatis

cena wywoławcza
~117 EUR

limit

do końca licytacji
PLN
.00
Twój limit:

akwaforta, papier; 24,7 x 16 cm (wymiar kompozycji); 48 x 46,3 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XI / XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: COLLEGIUM FRATERNITATIS (ołówkiem) oraz opisane l. d.: DLA MAĆKA ŻYWOLEWSKIEGO STAN II (ołówkiem)