litografia, papier, 30,5 × 45 cm (zadruk), 53,2 × 42,3 cm (wymiar arkusza);
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling;
opis. ołówkiem l. d.: XXVI / LXX (26/70) na suchej pieczęci ATELIER KISLING