akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 21,3 x 24 cm;
sygn. l. d.: WW / 1913 (ołówkiem)
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000846