litografia, papier, 47,5 x 63 cm;
sygn. p. d.: FK (na płycie); oraz napisy u dołu postaci: Lichocki / Bartosz / Kościuszko / Nicefor
Na odwrocie stempel: ZE ZBIORU / JANA SAS ZUBRZYCKIEGO
Grafika pochodzi z: Teka Melpomeny, 1904