collage, olej, lakier, płótno; 55 x 63 cm;
Praca ze zbiorów rodziny.
Obraz wystawiany oraz reprodukowany w katalogu wystawy Gelrii i Domu Aukcyjnego Nautilus: "Janina Musznaka - Łakomska. Czerwony pająk - złoty motyl. 23 VI - 7 VII 2017.
हाल ही में देखी गई
लॉट लिस्ट देखने के लिए कृपया लॉग इन करें
पसंदीदा