Belgijska fabryka porcelany i fajansu, XIX/XX w., Dzban dekoracyjny, ok. 1900 r.
Estymacje:
130 - 173 EUR
Porcelana zdobiona ręczną malaturą z motywami myśliwskimi, sygnowana na dnie: "265HB oraz monogramem zdobnika: "B". Stan zachowania bardzo dobry, wymiary: 260mm - 180mm