Nieznana wytwórnia porcelany, Europa, XX w., Komplet porcelanowych kieliszków z dekoracją myśliwską
Estymacje:
22 - 32 EUR
Porcelana zdobiona naszkliwnie. Stan zachowania magazynowy. wymiary: 40mm - 28mm