Adolf HERING, Niemcy XIX/XX w. (1863 - 1932), Heroiczna śmierć jedenastu oficerów pod Wesel w 1809 roku, 1899 r.
Estymacje:
93 - 139 EUR
Cynkografia, sygnowana na płycie l.d.: "A.Hering 1899", wydana w oficynie Messenbacha w Berlinie. wymiary: 352mm - 540mm