Szlachetna fotograwiura na cienkim kartonie, sygnowana p.d."Bruno Liljefors, 90". Pass - partout i oprawa oraz wydanie przez firmę założoną przez Warnera Wilhelma SILFVERSPARRE'A (1851 - 1893).
wymiary: 237mm - 410mm