Litografia offsetowa na kartonie, sygnowana na płycie p.d.: "Miro". Praca wydana nakładem fundacji Joana Miro w 1996 roku. Druk w firmie wydawniczej Migneco&Smith we Florencji.
wymiary: 198mm - 198mm