Lars JOHANSSON, Szwecja XX/XXI w. (1945), Bez tytułu, 2005 r.
Estymacje:
46 - 69 EUR
Litografia, sygn. oł. p.d.: "LJohansson". Odbitka nr 95/300. Proweniencja: Zakup po wystawie "Borstahausens Konstforening" w 2010 roku. wymiary: 345mm - 245mm