litografia barwna (Procédé Spitzer), papier naklejony na płytę; 74,5 x 54,5 cm;
sygn. z płyty l. d.: Kisling.
Na odwrocie naklejka: Guy Spitzer, Editeur oraz odręcznie wpisany numer egzemplarza 104 (długopisem).
Nakład 250 egzemplarzy.