Miesięcznik artystyczny zawierający oryginalne prace graficzne Ernsta Oscara Albrechta (linoryt na okładce), Hugo Scheibera (litografia na str. 69), linoryt E.O.Albrechta na str. 71, linoryt Hansa Mattisa Teutcha na str. 105, linoryt Oskara Fischera na str. 107. Stan zachowania dostateczny - niezbędna konserwacja zachowawcza.
wymiary: 300mm - 235mm