Akwarela na cienkim kartonie, sygnowana p.d.: "SF" (fantazyjny monogram). Stan zachowania bardzo dobry. Praca nieoprawiona. Proweniencja: Zakup teki prac od zstępnych Artysty w Krakowie w latach 90- tych XX w.
wymiary: 220mm - 320mm