akwarela, papier; 37,8 x 50 cm;
sygn. p. d.: W Serafin.
Lit.: A. Konopacki, St. Krzysztofowicz-Kozakowska, Władysław Serafin. 1905-1988. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu: "Spotkania ze sztuką", Łaziska Dolne 2016, kat. poz. 85.