Nieznana wytwórnia instrumentów muzycznych, XX w, Trąbka sygnałowa, sprzed 1945 r.
Estymacje:
43 - 65 EUR
Blacha mosiężna formowana na zimno, ustnik z brązu, niesygnowana. Stan zachowania dobry. Proweniencja: zbiory p. S. wymiary: 300mm - 400mm