Stasys EIGRIGEVICIUS, Litwa/Polska, XX w. (1949 r.), Małe formy grafiki, 1982 r.
Estymacje:
69 - 116 EUR
Dodatkowe opłaty:
Plakat wydany nakładem BWA w Sandomierzu zapowiadający wystawę prac Artysty. Nakład: 180 egz. Stan zachowania bardo dobry. wymiary: 690mm - 490mm