Brąz patynowany na marmurowej podstawie, sygnowany: "Tribout" oraz stemplowany gmerkiem odlewni: "Bronze Garantie, Paris, J.B. Depose".
Odlew nr 1/22. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 320mm - 140mm