Nieznana pracownia rzeźbiarska, Europa, XX w., Gęsiareczka, ok. 1950 r.
Estymacje:
151 - 194 EUR
Odlew ze sztucznego alabastru, niesygnowany umocowany na drewnianej podstawie. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 260mm - 220mm