Nieznana wytwórnia europejska, XX w., Jastrząb na gałęzi, ok. 1960 r.
Estymacje:
151 - 194 EUR
Odlew z brązu patynowanego, niesygnowany, podstawa z drewna orzechowego, stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 305mm - 150mm - 120mm