Nieokreślona wytwórnia europejska, XX w., Róg myśliwski dekoracyjny, XX w.
Estymacje:
65 - 86 EUR
Róg z blachy miedzianej na podstawie z brązu, niesygnowany wymiary: 200mm - 550mm