Nieznana wytwórnia odlewnicza, Europa, XX w., Wieszak fantazyjny o tematyce myśliwskiej, ok. 1930 r.
Estymacje:
130 - 173 EUR
Odlew cynkalowy montowany na drewnie. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 180mm - 350mm