Nieznana wytwórnia, XIX/XX w., Lornetka polowa, ok. 1900 r.
Estymacje:
26 - 32 EUR
Szkła obiektywowe o średnicy 32 mm, szkła okularowe o średnicy 10 mm. Stan zachowania bardzo dobry, wymiary: 230mm