olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. monogramem p. d.: B / BĄK
na odwrociu opisany pisakiem: "CÓRKA RYBAKA" 2021, KAROL BĄK, PLENER SOPOT
Do obrazu dołączone potwierdzenie autentyczności wystawione przez Agencję Art-Konsultant Adama Konopackiego.