akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 34 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI - 1958 - (ołówkiem); dedykacja p. d.: P. DR-OWI BOL. HUCZYŃSKIE - / MU NA IMIENINY - 1959 - (ołówkiem)