akwarela, papier, 33 x 27 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski/1917
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||