Nieznana wytwórnia europejska (Francja, Niemcy), XIX w., Prochownica z dozownikiem prochu, XIX w.
Estymacje:
65 - 86 EUR
Prochownica z blachy miedzianej z wytłoczonym panoplionem o tematyce myśliwsko - militarnej. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 200mm - 60mm - 28mm