Nieznana pracownia brązownicza, XX w., Wyścig chartów, ok. 1930 r.
Estymacje:
324 - 432 EUR
Brąz patynowany, niesygnowany, osadzony na podstawie z czarnego marmuru. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 260mm - 550mm