Nieznana wytwórnia europejska, XX w., Sztylet specjalnego przeznaczenia, fantazyjny, ok. 1930 r.
Estymacje:
65 - 108 EUR
Sztylet - kordelas z głownią jednosieczną, grzbiet głowni z 8 - ma wycięciami, jelec mosiężny, rękojeść z białego ebonitu, kapturek rękojeści mosiężny. Niesygnowany, bez pochwy. Stan zachowania dość dobry (wymagane odrdzewienie ostrza głowni). wymiary: 420mm - 180mm