Nieznana wytwórnia europejska, XIX/XX w., Trąbka sygnałowa, XIX/XX w.
Estymacje:
43 - 65 EUR
Blacha mosiężna formowana maszynowo i lutowana. Gumowa gruszka prawdopodobnie wtórna ( z lat 30-tych XX w.). Trąbka sprawna, siła głosu ponad 120 dB (decybeli). wymiary: 300mm - 200mm