Nieznana wytwórnia instrumentów dętych, Europa, XX w., Trąbka sygnałowa, sprzed 1945 r.
Estymacje:
43 - 65 EUR
Mosiądz, konopie, niesygn. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 250mm - 400mm