Nieznany warsztat odlewniczy, Europa, XIX/XX w., Wymarsz na łowy, sprzed 1945 r.
Estymacje:
65 - 86 EUR
Brąz patynowany, niesygnowany, na podstawie z marmuru. wymiary: 210mm - 190mm