Nieznana wytwórnia instrumentów dętych, Europa, XX w., Trąbka sygnałowa, sprzed 1945 r.
Estymacje:
43 - 65 EUR
Blacha mosiężna formowana na drykierce i spajana lutowaniem. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 250mm - 350mm