Nieznany warsztat optyczny, XIX w., Lornetka polowa, ok. 1890 r.
Estymacje:
26 - 32 EUR
Lornetka dwuokularowa, niesygnowana. Stan zachowania dość dobry (uszkodzenie skórzanego oplotu), bez futerału. wymiary: 230mm - 35mm