Polska odlewnia żeliwa (Białogon, Suchedniów?) XIX/XX w., Panoplion myśliwski, ok. 1900 r.
Estymacje:
324 - 432 EUR
Odlew żeliwny, niesygnowany. Stan zachowania bardzo dobry. wymiary: 560mm - 370mm