Nieznana wytwórnia europejska, XX w., Komplet upominkowy dla myśliwego, XX w.
Estymacje:
22 - 32 EUR
Piersiówka i trzy kieliszki w pudełku. Stan zachowania magazynowy. wymiary: 220mm - 180mm